Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
Minął miesiąc od zakończenia mojej terapii u pana Lucjana i widze sama po sobie, jak zmieniło się moje życie. Na pierwszej wizycie nie dawałam rady przeżyć lęków, wylądowałam pamiętam w łazience na wymiotach (przepraszam za zwroty, jednak chce być szczera :) ). Ostatnia wizyta była natomiast przepełniona śmiechem i dobrym samopoczuciem. Pokonałam ogromną drogę u boku Pana Lucjana i wiem, że lepiej trafić nie mogłam. Funkcjonuje sama z lękami, które nie są mi już straszne i jestem po prostu szczęśliwa. Nie udałoby się to bez Pana pomocy, dlatego bardzo dziękuję i będę o Panu i naszych wizytach pamiętać. Wszystkim serdecznie polecam! :)
~ olivvax
Bardzo polecam Pana Lucjana. Byłam u kilku psychologów i z czystym sumieniem bardzo polecam. Jest przykładem psychologa z powołania.Atmosfera podczas terapii bardzo przyjemna ale kiedy trzeba,potrafi być stanowczy. Terapia dała mi chęć działania dalej, pokazała ze ludzie nie zawsze są w porządku ale jakie są sposoby radzenia sobie z nimi oraz że z każdej sytuacji mamy wyjście Lęk jest nieuchronny ale to od nas zależy czy będziemy go karmić. Dzięki panu Lucjanowi potrafię zauważać co ja chce a co inni oczekują potrafię rozpoznać czy relacja z innym człowiekiem ma na mnie dobry wpływ i potrafię ja uciąć.Z przestraszonej nastolatki stałam sie kobieta która wie co jej służy a co nie oraz ma na to wpływ. Zawdzięczam panu za polecenie książki ,,Biegnąca z wilkami,, także innym polecam Wiem ze ta książka zostanie ze mna na długo tak jak pan Lucjan ktory mi pomógł i jego sposoby na radzenie sobie w trudnych sytuacjach. Empatyczny oraz skuteczny psycholog profesjonalny w swoim zawodzie.
~ Natalia S
Polecam Pana Lucjana! Byłem u dwóch innych psychoterapeutów, a tylko Pan Lucjan potrafił mi pomóc na terapii psychoterapią. Pozdrawiam
~ Tomasz D